Mladí ľudia môžu ovplyvňovať veci v politike!

BLOG

Mladí ľudia môžu ovplyvňovať veci v politike!

     Pravdepodobne sa pýtate, ako môže mladý človek, alebo študent bez skúseností prispieť k zmene v spoločnosti. My, členovia Mladých SaSkároch sme začali ako ľudia, ktorý nemali príliš veľké skúsenosti a ani vedomosti, či už v politickom, alebo pracovnom živote. Jedinou vecou, ktorou sme disponovali, bola vášeň a chuť pomôcť mladým ľuďom a študentom na Slovensku. V konkrétnom blogu sa dozvieš, ako môžeš aj ty prispieť k zlepšeniu životov mladých ľudí v Slovenskej republike.

     Si mladý, aktívny a ambiciózny človek, ktorý chce zlepšiť život mladým ľuďom ? Zaujímaš sa o odborné témy a chceš ich riešiť s príslušnými poslancami strany Sloboda a Solidarita? Máš dobré komunikačné vlastnosti? Ak áno, pridaj sa do programového tímu Mladých SaSkárov. V prvom rade by bolo ideálne, keby si poslal vyplnenú prihlášku za člena do našej mládežníckej organizácie Mladí SaSkári. Následne, hneď ako to bude možné, sa ti ozve príslušný regionálny predseda, s ktorým sa dohodnete na ďalších postupoch.

     Po vykonaní všetkých prihlasovacích povinností dostaneš možnosť vstúpiť do programového tímu m:SaS. V konkrétnom tíme sa ti vyskytne príležitosť vytvárať a participovať na príslušných návrhoch zákonov. Na internej báze pravidelne komunikujeme ohľadom odborných tém a rozpracovaných návrhoch zákonov. Systematicky konzultujeme naše nápady s vrcholovými politikmi strany SaS či odborníkmi priamo z praxe. Našim základným cieľom je, aby sa mladým ľuďom na Slovensku oplatilo pracovať, podnikať a žiť.

     V súčasnosti programový tím m:SaS pracuje na viacerých návrhoch zákonov, ako napríklad:

        •Rozšírenie týždenného rozsahu pracovného času študentov z 20 na 40 hodín do týždňa.

        •Zvýšenie odvodovej výnimky brigádnikov na sumu súčasnej výšky minimálnej mzdy.

        •Možnosť založenia živnosti od 16-tich rokov.

        •Podieľame sa taktiež na návrhoch zákonov v oblasti potravinárstva a podnikania v gastronómii, a mnoho ďalších.

     Pokiaľ máš odhodlanie zlepšiť životy mladých ľudí a študentov na Slovensku, neváhaj a pridaj sa do našej mládežníckej organizácie m:SaS, kde dostaneš príležitosť pracovať v sektoré, ktorý ťa baví a budeľ sa môcť venovať odborným témam pod dohľadom profesionálov. Budúcnosť našej krajiny závisí na nás mladých. Neváhajte a pomôžte nám zdokonaliť našu krajinu.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá