UDALOSTI - Stretnutia

27
APR

Plníme vrecia, NIE vrecká v Trenčíne. #trashtag

15:04
Mládežnícka, 911 01 Trenčín, Slovenská Republika

= PLNÍME VRECIA, NIE VRECKÁ = Príď aj ty spoločne s nami skrášliť prostredie okolo nás. Zber sa uskutoční dňa 27.4 v SOBOTU. Začíname o 9:00 pri mestskej plavárni. Vyčistíme hrádzu na sihoti v okolí Váhu a potoku Teplička smerom až po Armádnu ulicu a naspať. Veríme, že aj tebe zaleží na svojom okolí a prídeš priložiť ruku k dielu. Tešíme sa na teba!

27
APR

Plníme vrecia, NIE vrecká v Banskej Bystrici. #trashtag

17:04
Železničná zastávka Banská Bystrica mesto 97401, 974 01 Banská Bystrica, Slovakia

= PLNÍME VRECIA, NIE VRECKÁ = Hľadáme práve teba! Banská Bystrica je plná krásnej prírody a môžeme byť na ňu právom hrdí. Avšak nalejme si čistého vína... sami si ju niekedy nevážime a hodíme na zem nejakú tú plastovú fľašu. Alebo aj päť. Príď 27.4.2019 o 11:00 k 'malej stanici' pod Urpín a trošku si tú prírodu opäť očistíme. Čím viac nás bude, tým lepšie. Vrecia, rukavice a iné pomôcky máme pripravené...stačí už len prísť. Tešíme sa na teba! :-)

27
APR

Plníme vrecia, NIE vrecká v Martine. #trashtag

22:04
Pltníky 2, 036 01 Martin, Slovenská Republika

= PLNÍME VRECIA, NIE VRECKÁ = Príďte aj vy priložiť ruku k dielu a pomôcť našej planéte. Dňa 27. 04. o 16:30 vás čakáme za obchodným domom Tulip center Martin. Poďme spoločne vyčistiť okolie rieky Turiec a prinavrátiť krásu nášmu okoliu. Odporúčame vám prísť v gumákoch alebo v pevnej obuvi, o všetko ostatné vrátane ochranných prvkov sa postaráme s úsmevom na tvári MY ????! Priložte aj VY ruku k dielu!

28
APR

Plníme vrecia, NIE vrecká v Bratislave. #trashtag

17:04
Staré Grunty, Bratislava. Vysokoškolské internáty Mlynská dolina

= PLNÍME VRECIA, NIE VRECKÁ = Príď aj ty spoločne s nami skrášliť prostredie okolo nás. Stretneme sa 28.04. o 11-tej v Bratislave pri internátoch v Mlynskej doline. O vrecia a pomôcky na zber sme sa postarali...už len stačí priložiť ruku k dielu spoločne s nami! :)

28
APR

Plníme vrecia, NIE vrecká v Košiciach. #trashtag

19:04
Zuzkin park, 040 11 Košice, Slovenská Republika

= PLNÍME VRECIA, NIE VRECKÁ = Aj nám, Mladým SaSkárom, záleží na čistých Košiciach - bez odpadkov - a preto sme sa rozhodli priložiť ruku k dielu. Ak aj tebe záleží na čistých uliciach bez odpadkov, príď spoločne s nami 28.4. vyčistiť Zuzkin park o 13:00, aby sme sa pred majstrovstvami sveta v ľadovom hokeji nehanbili za naše mesto - Košice. Vrecia a rukavice sme zaobstarali...stačí už len prísť. Tešíme sa na teba! :-)

30
APR

Plníme vrecia, NIE vrecká v Nitrianskych Hrnčiarovciach.

22:04
Dózsova, 951 01 Nitrianske Hrnčiarovce, Slovenská Republika

= PLNÍME VRECIA, NIE VRECKÁ = Aj my sme sa rozhodli zapojiť sa do výzvy s názvom „trashtag”, ktorá je podľa nás ako jedna z mála zmysluplná a pomôže nášmu okoliu. Ide o vyčistenie vybraného miesta v našom meste. Rozhodli sme sa, že vyčistíme miesto v Nitrianskych Hrnčiarovciach. Stretneme sa spolu 30.04.2019 o 16:30 na zastávke MHD v Nitrianskych Hrnčiarovciach oproti kostolu, odkiaľ spoločne vyrazíme ku miestu upratovania. Všetko potrebné na upratovanie zabezpečíme. Našim cieľom je aspoň týmto krokom pomôcť planéte na ktorej žijeme a ukázať, že nám na nej záleží. Verím, že sa nás nazbiera čo najviac a spolu vyzbierame množstvo kíl odpadu, čím odbremeníme našu planétu. Tešíme sa na Vás!

04
Má

1. Kongres Mladých SaSkárov

16:05
Liberálny dom