UDALOSTI

26
NOV

Konferencia Rady mládeže Slovenska: Politika mládeže tu a teraz!

16:11
Hotel Bôrik - Bratislava

Mladí SaSkári sa zúčastnia konferencie organizovanej Radou mládeže Slovenska. Témou bude radikalizácia a potreby mladých. Účasť je možné potvrdiť do 20. novembra 2018. V prípade záujmu o účasť nás kontaktujte na mladi@sas.sk

18
OKT

Zber podpisov pre Roberta Mistríka

18:10
Bratislava

Spoločne pomôžeme dozbierať potrebné podpisy pre kandidatúru na prezidenta pre Roberta Mistríka. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte prostredníctvom formulára alebo Facebooku.

08
OKT

Prvé stretnutie Mladých SaSkárov

00:10
Liberálny dom

Spolu s Richardom Sulíkom a Janou Kiššovou budeme debatovať na tému "Uplatnenie mladých v profesijnom a politickom živote." Súčasťou stretnutia bude aj vyhodnotenie súťaže "Ako osloviť prvovoličov v parlamentných voľbách."

17
SEP

Osobné pohovory so záujemcami o členstvo

23:09
Liberálny dom, Bratislava

Stretneme sa v Liberálnom dome.

04
SEP

Ohlásenie vzniku mládežníckej organizácie - Tlačová beseda

16:09
Liberálny dom

Predseda strany Richard Sulík spolu s podpredsedníčkou Janou Kiššovou a vedením novej mládežníckej organizácie ohlásili začiatok spolupráce.

25
AUG

Stretnutie s Richardom Sulíkom

01:08
Priemyselná 8, Bratislava

Pozývame vás na besedu s predsedom strany SaS - Richardom Sulíkom. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

24
AUG

Dialnice na Slovensku

00:08
Priemyselná 8, Bratislava

Pozývame vás na moderovanú diskusiu o výstavbe dialníc. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

30
Jú