O nás

O nás

Sme združením mladých ľudí, ktoré sa hlási ku hodnotám a programu strany Sloboda a Solidarita, pri ktorej v roku 2018 vzniklo. Sme zanietení ľudia, ktorí už za sebou majú rôzne aktivity z odbornej oblasti ako aj z oblasti občianskej spoločnosti. Máme mladícke ideály a odvahu „zmeniť svet“. Videli sme, ako sa žije v západných vyspelých krajinách. Vybrali sme si však ťažšiu cestu a rozhodli sme sa ostať tam, kde sa cítime doma – na Slovensku. Preto sústreďujeme svoje aktivity na to, ako sa úrovňou blahobytu priblížiť čo najviac k našim západným vzorom. Našim cieľom je presadzovanie liberálnych hodnôt s ohľadom a rešpektom ku európskym tradíciám a kultúre. Nie sme elitným spolkom a radi medzi seba prijmeme každého, kto zdieľa rovnaké hodnoty ako my.

Nie sme len v Bratislave. Snažíme sa vytvoriť priestor, pre politické angažovanie mladých ľudí aj v regiónoch Slovenska. Činnosť mládežníckej organizácie v samosprávnych krajoch zabezpečujú Krajskí koordinátori, ktorí sú Ti k dispozícii.

Rovnako ako strana Sloboda a Solidarita, aj my mladí ľudia si zakladáme na odbornosti. Preto máme odborné kluby pod vedením koordinátorov, ktorí sa venujú jednotlivým témam. Odborné kluby sa stretávajú na nepravidelnej báze, kde debatujú o rôznych riešeniach, ktoré potom presadzujú do celkovej vízie.

Sme tu pre Teba. V prípade akýchkoľvek otázok nás môžeš kontaktovať prostredníctvom tohto formulára, prípadne nám môžeš napísať na adresu elektronickej pošty mladi@sas.sk. Pred odoslaním formulára sa prosím podpíš, aby sme vedeli, komu odpisujeme.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá