UDALOSTI

04
Jú

3. utorok Mladých SaSkárov - Podcasty a iné aktivity

00:06
Liberálny dom

Budeme sa rozprávať o najbližších plánovaných aktivitách. Jednou z tém budú plánované podcasty.

18
Má

Diskusia o potravinách s Mirom Žiakom: "Čo to vlastne jeme?"

00:05
Kino SCÉNA v Martine

Mládežnícka organizácia Mladí SaSkári Vás srdečne pozýva na diskusiu, na ktorú prijal naše pozvanie kandidát do európskeho parlamentu a odborník na bezpečnosť a kvalitu potravín, Miroslav Žiak. Diskusia sa uskutoční v sobotu 18.5. o 18:00 v Kine SCÉNA v Martine. Súčasťou diskusie bude aj dobrovoľná degustácia vín. Tešíme sa na Vašu účasť

11
Má

Banská Bystrica s Tomášom Popovičom: Eurokampaň Mladých SaSkárov

20:05
Banská Bystrica

Tomáš Popovič, ktorý kandiduje do Európskeho parlamentu príde spolu s Mladými SaSkármi aj do Tvojho mesta.

10
Má

Malacky s Tomášom Popovičom: Eurokampaň Mladých SaSkárov

20:05
Malacky

Tomáš Popovič, ktorý kandiduje do Európskeho parlamentu príde spolu s Mladými SaSkármi aj do Tvojho mesta.

08
Má

Zvolen s Tomášom Popovičom: Eurokampaň Mladých SaSkárov

20:05
Zvolen - Námestie SNP

Tomáš Popovič, ktorý kandiduje do Európskeho parlamentu príde spolu s Mladými SaSkármi aj do Tvojho mesta.

04
Má

1. Kongres Mladých SaSkárov

16:05
Liberálny dom

30
APR

Plníme vrecia, NIE vrecká v Nitrianskych Hrnčiarovciach.

22:04
Dózsova, 951 01 Nitrianske Hrnčiarovce, Slovenská Republika

= PLNÍME VRECIA, NIE VRECKÁ = Aj my sme sa rozhodli zapojiť sa do výzvy s názvom „trashtag”, ktorá je podľa nás ako jedna z mála zmysluplná a pomôže nášmu okoliu. Ide o vyčistenie vybraného miesta v našom meste. Rozhodli sme sa, že vyčistíme miesto v Nitrianskych Hrnčiarovciach. Stretneme sa spolu 30.04.2019 o 16:30 na zastávke MHD v Nitrianskych Hrnčiarovciach oproti kostolu, odkiaľ spoločne vyrazíme ku miestu upratovania. Všetko potrebné na upratovanie zabezpečíme. Našim cieľom je aspoň týmto krokom pomôcť planéte na ktorej žijeme a ukázať, že nám na nej záleží. Verím, že sa nás nazbiera čo najviac a spolu vyzbierame množstvo kíl odpadu, čím odbremeníme našu planétu. Tešíme sa na Vás!

28
APR

Plníme vrecia, NIE vrecká v Košiciach. #trashtag

19:04
Zuzkin park, 040 11 Košice, Slovenská Republika

= PLNÍME VRECIA, NIE VRECKÁ = Aj nám, Mladým SaSkárom, záleží na čistých Košiciach - bez odpadkov - a preto sme sa rozhodli priložiť ruku k dielu. Ak aj tebe záleží na čistých uliciach bez odpadkov, príď spoločne s nami 28.4. vyčistiť Zuzkin park o 13:00, aby sme sa pred majstrovstvami sveta v ľadovom hokeji nehanbili za naše mesto - Košice. Vrecia a rukavice sme zaobstarali...stačí už len prísť. Tešíme sa na teba! :-)

28
APR

Plníme vrecia, NIE vrecká v Bratislave. #trashtag

17:04
Staré Grunty, Bratislava. Vysokoškolské internáty Mlynská dolina

= PLNÍME VRECIA, NIE VRECKÁ = Príď aj ty spoločne s nami skrášliť prostredie okolo nás. Stretneme sa 28.04. o 11-tej v Bratislave pri internátoch v Mlynskej doline. O vrecia a pomôcky na zber sme sa postarali...už len stačí priložiť ruku k dielu spoločne s nami! :)

27
APR

Plníme vrecia, NIE vrecká v Martine. #trashtag

22:04
Pltníky 2, 036 01 Martin, Slovenská Republika

= PLNÍME VRECIA, NIE VRECKÁ = Príďte aj vy priložiť ruku k dielu a pomôcť našej planéte. Dňa 27. 04. o 16:30 vás čakáme za obchodným domom Tulip center Martin. Poďme spoločne vyčistiť okolie rieky Turiec a prinavrátiť krásu nášmu okoliu. Odporúčame vám prísť v gumákoch alebo v pevnej obuvi, o všetko ostatné vrátane ochranných prvkov sa postaráme s úsmevom na tvári MY ????! Priložte aj VY ruku k dielu!

27
APR

Plníme vrecia, NIE vrecká v Banskej Bystrici. #trashtag

17:04
Železničná zastávka Banská Bystrica mesto 97401, 974 01 Banská Bystrica, Slovakia

= PLNÍME VRECIA, NIE VRECKÁ = Hľadáme práve teba! Banská Bystrica je plná krásnej prírody a môžeme byť na ňu právom hrdí. Avšak nalejme si čistého vína... sami si ju niekedy nevážime a hodíme na zem nejakú tú plastovú fľašu. Alebo aj päť. Príď 27.4.2019 o 11:00 k 'malej stanici' pod Urpín a trošku si tú prírodu opäť očistíme. Čím viac nás bude, tým lepšie. Vrecia, rukavice a iné pomôcky máme pripravené...stačí už len prísť. Tešíme sa na teba! :-)

27
APR

Plníme vrecia, NIE vrecká v Trenčíne. #trashtag

15:04
Mládežnícka, 911 01 Trenčín, Slovenská Republika

= PLNÍME VRECIA, NIE VRECKÁ = Príď aj ty spoločne s nami skrášliť prostredie okolo nás. Zber sa uskutoční dňa 27.4 v SOBOTU. Začíname o 9:00 pri mestskej plavárni. Vyčistíme hrádzu na sihoti v okolí Váhu a potoku Teplička smerom až po Armádnu ulicu a naspať. Veríme, že aj tebe zaleží na svojom okolí a prídeš priložiť ruku k dielu. Tešíme sa na teba!

26
APR

Liberálny pokec v Košiciach.

22:04
DOBRÉ ČASY Čajkovského 4, 040 01 Kosice, Slovakia

Príďte si s Mladými SaSkármi a s ich podpredsedom Michaelom Hanzalíkom pokecať o hocičom. Pokec povedie zástupca krajského koordinátora Mladých SaSkárov v Košiciach - Nikolas Prejsa spolu s podpredsedom Mladých SaSkárov Michaelom Hanzalíkom. Stretneme sa v Dobrých časoch v Košiciach. Tešíme sa na Vás. :-)

21
APR

#trashtag - Plníme vrecia, nie vrecká!

17:04
Viaceré slovenské mestá

Mladí SaSkári zorganizujú zbieranie odpadkov vo svojom okolí. Akcia sa bude konať vo viacerých slovenských mestách. Viac informácií zverejníme čoskoro.

02
APR

2. utorok Mladých SaSkárov - #trashtag, kongres a kandidatúra predsedu m:SaS do Europarlamentu.

00:04
Liberálny dom

Budeme sa rozprávať o najbližších plánovaných aktivitách. Témou bude plánované zbieranie odpadkov, prvý kongres Mladých SaSkárov a diskusia o možných podporných aktivitách pre kandidatúru Tomáša Popoviča do Európskeho parlamentu.

12
MAR

1. utorok Mladých SaSkárov - Brainstorming

00:03
Liberálny dom Priemyselná 8, 821 09 Bratislava, Slovakia

Mladí SaSkári pripravili prvé stretnutie, ktoré bude plánované vždy prvý utorok v mesiaci. Chceme mať k sebe bližšie, a preto radi uvidíme známe a aj neznáme tváre. Pri šálke dobrej kávy sa budeme rozprávať o všeličom možnom, a taktiež bude priestor na to, aby ste aj vy prišli s vašimi názormi, nápadmi. Nakoľko len spoločne vieme urobiť Slovensko lepším miestom pre mladých. Vstup je voľný aj pre ľudí, ktorí nie sú členmi Mladých SaSkárov. Nezabudnite si dobrú náladu a komunikačného ducha! :D

05
MAR

Diskusia Mladých SaSkárov o mladých s Branislavom Gröhlingom

21:03
CheckMate - šachová kaviareň Tolstého 3, 06601 Humenné

Pozývame vás na stretnutie s poslancom NR SR - Branislavom Gröhlingom, odborníkom na školstvo strany SaS. Diskutovať budeme o školstve, budúcnosti školstva a súčasnom stave v školstve. Potrebujeme zmenu? A ako ju docieliť práve v mieste, na ktorom to potrebujeme, vo vzdelaní. Diskusiu bude viesť krajský koordinátor Mladých SaSkárov pre Prešovský kraj – Marián Ruňanin.

04
MAR

Čo po škole? Diskusia Mladých SaSkárov s Branislavom Gröhlingom

23:03
Restart Burger - Košice Námestie osloboditeľov 22, 04001 Košice, Slovakia

Príďte sa s Mladými SaSkármi a Branislavom Gröhlingom porozprávať, aké možnosti majú študenti “po škole”. Diskusiu bude viesť zástupca krajského koordinátora Mladých SaSkárov v Košiciach - Nikolas Prejsa spolu s poslancom NRSR Branislavom Gröhlingom. Stretneme sa v Restart Burgeri v Košiciach a môžeme Vám zaručiť, že o váš apetít bude postarané.

27
FEB

Robert Mistrík - Stretnutie podporovateľov

01:02
Liberálny dom Priemyselná 8, 821 09 Bratislava, Slovakia

Na stretnutí s Mladými SaSkármi a Janou Kiššovou sa budeme rozprávať o možnostiach, akými aktivitami môžeme podporiť Roberta Mistríka.

26
FEB

Skrotenie zlého školstva - diskusia

00:02
Spojár Kafe&Klub Kammerhofská 181/6, 96901 Banská Štiavnica

Michael Hanzalík spoločne s Branislavom Gröhlingom bude diskutovať v Banskej Štiavnici na akcii, ktorú organizuje Rada mládeže mesta Banská Štiavnica. Ak budete mať cestu okolo, tak sa zastavte a prediskutujte spoločne s nami rôzne otázky v oblasti školstva v debate - Skrotenie zlého školstva - diskusia. Diskutovať budeme na tému súčasného stavu školstva, ale aj vyhliadok do budúcnosti. Je to pálčivá téma, keďže vzdelávanie dnešných detí priamo formuje budúcnosť našej krajiny.